Ugrás a fő tartalomra

Ügyfélszolgálati ügyintéző - Vecsés

DPMV Zrt.

Ügyfélszolgálati ügyintéző munkatársat

keres.

Feladatok:

  • Ügyfelek fogadása, koordinálása
  • Gyors, pontos, udvarias személyes ügyféltájékoztatás
  • Számlák készítése, bankkártyás befizetések kezelése
  • E-mailek fogadása, megválaszolása
  • Ügyféladatok karbantartása
  • Fogyasztói szerződések, leolvasó kartonok kezelése
  • Bejelentések, panaszok kivizsgálása, írásbeli tájékoztatás
  • Időpontok egyeztetése az ügyfelekkel
  • Fogyasztási helyek felkeresése
  • Kimutatások készítése
  • Beérkező postai küldemények átvétele, továbbítása az iktatás felé
  • Kimenő postai küldemények kezelése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

 - középfokú végzettség (közgazdasági szakirány előny)

 - Ms Office felhasználói szintű ismerete (Excel, Word)

 - jó kommunikációs képesség

 - nagy munkabírás, megbízhatóság, önállóság

 - stressz tűrő képesség

 - jó probléma megoldó képesség

-„B” kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: Vecsés

Fényképes szakmai önéletrajzokat fizetési igény megjelöléssel a hr@dpmv.hu email címre várjuk.