Ugrás a fő tartalomra

Irányítástechnikai Munkatárs

DPMV Zrt. IRÁNYÍTÁSTECHNIKAI MUNKATÁRS (TECHNIKUS) betöltésére munkatársat keres gyáli munkavégzéssel.

Feladatok

  • technológiai berendezések, vezérlő szekrények és műszerek szakmai felügyelete,
  • aktív részvétel a Társaság irányítástechnikai rendszereivel kapcsolatos üzemeltetési, karbantartási és rendkívüli meghibásodások elhárításában,
  • aktív részvétel a Társaság irányítástechnikai rendszereinek fejlesztésében, a fejlesztőkkel való kapcsolattartásban,
  • ütemezett javítások, felújítások kivitelezése,
  • üzemvitelhez kapcsolódó anyagok, eszközök felmérése, beszerzési igény jelzése.

Elvárások

  • szakirányú végzettség (elektrotechnikus, műszerész, automatizálási technikus),
  • szakirányú középfokú végzettség,
  • elektromos rajzolvasási ismeret,
  • teljesítményorientáltság,
  • jó problémamegoldó képesség,
  • önállóság, határozottság,
  • precíz és pontos munkavégzés,
  • jó kapcsolattartó és kommunikációs készség,
  • irányítástechnikai hardver, szoftver ismeret.
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • villamos biztonságtechnikai felülvizsgálói képesítés (érintésvédelem, erősáramú berendezések szabványossági felülvizsgálója),
  • számítógépes hardver, szoftver ismeret,
  • PLC hibakeresési jártasság,
  • PLC programozási tapasztalat.

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér,
  • változatos munkakör, szakmai fejlődési lehetőség,
  • béren kívüli juttatások,
  • munkába járási költségtérítés.

Ha szeretnél családias környezetben egy jó csapat tagjaként dolgozni, akkor várjuk fényképes önéletrajzodat fizetési igény megjelöléssel a hr@dpmv.hu címre.