Ugrás a fő tartalomra

Szippantós gépjármű kezelő pozíció

A DPMV Zrt. Szilasmenti Üzemigazgatósága szippantós gépjármű kezelő pozíció betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • szippantós gépjármű vezetése, szennyvíz és iszap szippantási munkák elvégzése, lakossági szennyvíz elhordása;
  • szennyvíztisztító telepen és csatornahálózaton karbantartási és hibajavítási munkákban való részvétel (szippantóval illetve anélkül is);
  • szennyvizes építési munkákban való részvétel (szippantóval illetve anélkül is), stb...

Elvárások:

  • "C kategóriás" jogosítvány és GKI kártya;
  • földmunka-, rakodó-, és szállítógép kezelői OKJ-s vizsga;
  • minimum 8 általános,  műszaki végzettség előny (pl.: villanyszerelő szakmunkás);
  • a munkavégzéshez tartozó megfelelő képesítést adó tanfolyam elvégzésére irányuló szándék;
  • csapatban dolgozni tudás képessége, precizitás és igényesség a munkában;
  • jó fizikai teherbíró képesség;
  • szociális képesség, nyugodt természet, új dolgokra való nyitottság és lojalitás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Munkába járási költségtérítés