Ugrás a fő tartalomra

Szennyvíztelepi karbantartói pozíció - Dunavarsány

DPMV Zrt. Dunavarsányi Igazgatósága Szennyvíztelepi karbantartó munkakörbe munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • -    Dunavarsányi szennyvíztisztító telep működésének biztosítása
  • -    Gépek, berendezések üzemeltetése, tisztítása és karbantartása
  • -    Mintavételek és mérések elvégzése
  • -    Szennyvíztisztítás során keletkező hulladékok mozgatása, elszállításában való közreműködés
  • -    A műtárgyak, épületek és azok környezetének rendben tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • -    Önnálló munkavégzés
  • -    Problémamegoldó képesség
  • -    Precíz és gyors munkavégzés
  • -    „B” kategóriás jogosítvány

A munka betöltéséhez előnyt jelent:

  • -    Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • -    Szakmához kapcsolódó végzettség, mint pl. víz- és szennyvízkezelő, csatornamű kezelő,   vízgazdálkodási technikus, környezetvédelmi technikus stb.
  • -    Villanyszerelő végzettség

Amit kínálunk:

  • -    Fix alapbér
  • -    Túlóraáltalány
  • -    Cafeteria
  • -    Utazási támogatás (15 Ft/km)
  • -    Határozatlan idejű munkaszerződés

Önéletrajzokat fizetési igény megjelöléssel a hr@dpmv.hu címre kérünk.