Közműegyeztető koordinátor/ közműegyeztető koordinátor mérnök pozíció - Taksony

A DPMV ZRT. E-közmű csoportja Taksonyi telephelyre, közműegyeztető koordinátor/ közműegyeztető koordinátor mérnök pozíció betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

-    E-közmű felületen beérkező közműegyeztetések koordinálása és teljesítése;
-    Térinformatikai adatbázis kezelése és naprakész működtetése.
-    Folyamatos, napi szintű kapcsolattartás a társosztályokkal.
-    Állomány lekérdezések, elemzések, adatszolgáltatások készítése.

Elvárások:

-    Felsőfokú egyetemi végzettség / Középfokú szakirányú végzettség releváns szakmai tapasztalattal (Földmérés, víziközmű üzemeltetés, víziközmű tervezés, közműegyeztetés);
-    AutoCAD felhasználói szintű ismerete;
-    Office felhasználói szintű ismerete;
-    „B” kategóriás jogosítvány;

Szükséges kompetenciák a munkakör betöltéséhez:

-    Precíz, pontos, önálló munkavégzés.
-    Jó probléma megoldó készség, pontosság.
-    Önállóan és csapatban is hatékony munkavégzés.

Előnyt jelent:

-    Üzemeltetésben szerzett szakmai tapasztalat
-    Térinformatikai ismeretek,
-    Egyéb szakirányú szoftver ismeret

Amit kínálunk:

-    Cafeteria;
-    Munkába járás költségtérítés;

Ha szeretnél családias környezetben egy jó csapat tagjaként dolgozni, akkor várjuk önéletrajzodat. Fényképes szakmai önéletrajzokat fizetési igény megjelöléssel a hr@dpmv.hu email címre várjuk.